LINE Rangers

LINE Rangers 1.0.1

Urocza gra bitewna dla użytkowników LINE

LINE Rangers to szalenie przyjemna strategiczna gra w typie defense, którą uświetniają urocze postaci z LINE

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta, zabawna rozgrywka
  • Urocza stylistyka
  • Mnóstwo postaci do odblokowania
  • Możliwość gry z innymi użytkownikami LINE

Wady

  • Trudno osiągać postępy bez dokonywania mikropłatności
  • Brak trybu 1 na 1

Dobry
7

LINE Rangers to szalenie przyjemna strategiczna gra w typie defense, którą uświetniają urocze postaci z LINE

Prosta, zabawna rozgrywka

Fabuła LINE Rangers opiera się na historii Sally, jednej z postaci LINE (znanych też jako “przyjaciele”), która znika bez śladu. Aby odnaleźć Sally, pozostali bohaterowie muszą się połączyć w drużyny i wspólnie pokonać rzesze wrogów w serii bitew toczących się w wielu różnych światach. 

Bitwy w LINE Rangers nie są specjalnie skomplikowane i raczej wpasowują się w schemat popularnej gry Cartoon Wars. Wybierasz odpowiednich bohaterów i rozmieszczasz ich strategicznie na polu walki, gotowych do starcia z nadciągającymi przeciwnikami. Za każdym razem, gdy poślesz jakiegoś bohatera do bitwy, ubędzie Ci minerów. Ale bez obaw, gdyż pobierane są one automatycznie i z czasem uzupełnią się spowrotem. 

Na początku poruszasz się jednym bohaterem, ale w miarę postępów w grze odblokowujesz kolejne postaci, wybierając spośród nich te, które chcesz dołączyć do swojej drużyny. Każda postać charakteryzuje się innymi umiejętnościami i poziomem. Możesz oczywiście podnosić zdolności danego bohatera, na przykład łącząc jego moce z mocami innej postaci, dzięki czemu obaj bohaterowie staną sie silniejsi. 

Dodatkowym autetem gry jest to, że możesz do niej zaprosić swoich przyjaciół (użytkowników LINE), wzywając ich bohaterów aby pomogli Ci wygrać bitwy. Jeszcze ciekawiej by było, gdyby gra posiadała versus mode, w którym można by walczyć z postaciami przyjaciół. Ale, oczywiście, nie można mieć wszystkiego.  

Cóż, podobnie jak w przypadku masy innych darmowych gier, taki i w LINE Rangers po kilku pierwszych poziomach bardzo trudne staje się osiąganie postępów bez mikropłatności. To oznacza konieczność kupowania różnych obiektów, które pozwolą Ci przejść kolejne poziom gry. 

Wciągnij się w LINE

W LINE Rangers gra się naprawdę prosto. Po zalogowaniu się przez swoje konto w LINE znajdziesz tutorial na temat sterowania i zasad gry na kilku pierwszych poziomach.

W menu zawartych zostało wiele opcji, za pomocą których możesz wybierać członków drużyny, upgradeować ich poziomy, zapraszać przyjaciół, zbierać różne przedmioty i wyrównywać poziom surowców. W dodatku layout opcji jest klarowny i nieprzytłaczający. 

Przyjaciele zawsze razem 

Grafika w LINE Rangers jest znakomita. Wszystkie postaci, zarówno nasi bohaterowie, jak i ich przeciwnicy, zostali wspaniale i pomysłowo narysowani, a ich zachowanie bywa czasami bardzo zabawne. Ogólnie rzecz biorąc, postaci z LINE przedstawione są w oryginalnym, rozpoznawalnym stylu graficznym, z którego gra LINE Rangers czerpie pełnymi garściami.

Co prawda soundtrack jest nieco monotonny, niemniej wydaje się być adekwatny do kreskówkowej przygodówki w stylu LINE Rangers. Niektóre efekty dźwiękowe są naprawdę zabawne, a odgłosy wiwatów na zakończenie każdego poziomu są wystarczającą zachętą, aby ponownie rzucić się w wir walki. 

Ciężko się oprzeć

LINE Rangers nie prezentuje niczego oryginalnego pod kątem rozgywki. Jest to standardowa, darmowa strategiczna gra bitewna. Niemniej sama obecność urocznych bohaterów LINE wciąż popycha Cię na przód w otchłań kolejnych starć, aby tylko zebrać je wszystkie!

 

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej
LINE Rangers

Download

LINE Rangers 1.0.1

Opinie użytkowników o LINE Rangers